Zień Mariage 2013, czyli kolekcja sukien ślubnych Macieja Zienia

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, czyli (mimo mrozów:P) najlepszy okres na romantyczny ślub. Jednak biorąc pod uwagę to że nad takim przedsięwzięciem pracuje się dość długo, Panie planujące swój wielki dzień na wiosnę czy lato również będą zainteresowane tym postem:) A w nim kolekcja Zień Mariage 2013, czyli najnowsza linia sukien ślubnych od Macieja Zienia. Oto jak komentuje ją sam projektant:

„Suknia ślubna jest czymś więcej niż kreacją. To odzwierciedlenie marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa. Pośród nieskończonych odcieni bieli i różnorodności detali, poszukuję ponadczasowych i unikalnych rozwiązań, które idealnie wkomponują się w obraz najpiękniejszego dnia w życiu każdej kobiety.

Linia Zień Mariage jest ukłonem w stronę tradycji na drodze ku nowoczesności. Tworzę ją natchniony wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Starannie dobieram szlachetne tkaniny i dodatki, czuwam nad perfekcją wykonania. Pragnę, aby każda kreacja miała wyjątkowy charakter, a nosząca ją kobieta czuła się szykownie i zmysłowo”

Myślę, że w tej kolekcji każdy może znaleźć coś dla siebie. Coś prostego i coś bajkowego. Która z sukienek jest Waszą faworytka?

Annie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.