VANS KOLEKCJA s/s 2013

Wraz z nadejściem wiosennego sezonu, amerykańska marka prezentuje najnowszą kolekcję obuwia. Cała linia Vans Classics odzwierciedla 40 lat historii i dziedzictwa marki. Stylowe modele reprezentują historię mody, skateboardingu i kalifornijskiego stylu życia z lat 60. i 70. Legendarne buty są wciąż obecne na rynku jako symbol mody “ulicznej”. W kolekcji Classics pojawiają się również nowe style, które nawiązując do przeszłości, tworzą nowe trendy i kierunki w modzie.

Marka Vans powstała w 1966 roku i do dziś znakomicie wpisuje się w klasyczny streetwear kultury skateboardingu. Amerykańskie, kultowe już buty robią furrorę na całym świecie, pokochała je nawet dwójka dyrektorów kreatywnych Kenzo, którzy wraz z marką Vans stworzyli limitowaną edycję obuwia Kenzo&Vans! Ilość kombinacji kolorystycznych i użytych materiałów powoduje, że każdy może wybrać idealnie pasującą do siebie parę. Lubimy!

Limitowane egzemplarze na rynek trafiać będą stopniowo w maju, czerwcu i kolejno w lipcu. Kolekcja sprzedawana będzie na całym świecie w butikach Kenzo, na stronie Kenzo.com oraz w sklepach partnerskich. Cena za parę zaczyna się od 130$.

Oraz kolekcja limitowana Vans &Kenzo w trzech wariantach kolorystycznych :

Marry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.