TRENDY: UNITED COLORS OF BENETTON WIOSNA 2013

Alek Wek, Lea T, Hanaa Ben Abdesslem, Kiera Chaplin, Charlotte Free, Mario Galee, Dudley O’Shaughnessy, Matias Perdomo, Elettra Wiedemann – dziewięć różnych osób, odmienne osobowości i oryginalne typy urody. Właśnie takich ambasadorów do swoich kampanii wybiera zwykle United Colors off Benetton, który od lat 80. tworzy kampanie nie tylko kontrowersyjne, ale przede wszystkim społeczne i na pewno nie nudne. Mają zwracać uwagę zarówno na problemy jak i zagadnienia obecnych czasów jak wielokulturowość czy kosmopolityczny duch społeczeństwa.

Dlatego do najnowszej kampanii na wiosnę lato 2013 zaproszono dziewięciu znanych obywateli świata z różnych jego stron – dziewięć ciekawych osób zaangażowanych społecznie, które stały się nie tylko twarzami marki Benetton, ale także fundacji Unhate. Wszyscy symbolizują różne kolory, odcienie, które zinterpretowali i zaprezentowali na własny, indywidualny sposób.

Cała dziewiątka na zdjęciach Giulio Rusitchelli pozuje w koszulkach, z których cały dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji. T-shirty sprzedawane będą we wszystkim sklepach marki oraz na jej stronie internetowej.

Annie&Marry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.