Tangle Teezer – Kosmetyk Wszech Czasów!

Czy słyszeliście o Tangle Teezer, czyli profesjonalnej szczotce do włosów? Jeżeli nie to możecie to nadrobić ! Została uznana za najlepszy, innowacyjny produkt fryzjerski!  Ma uniwersalne działanie: nie niszczy struktury włosa, bezboleśnie rozczesuje splątania, masuje skórę głowy. Została nagrodzona przez Your Hair Magazine – otrzymując  tytuł Best Hair Buys 2011, a Cosmopolitan wybrał ją  jako zwycięzcę Cosmopolitan Beauty Awards 2010.

Znalazła się na rynku dzięki Shaun’owi P, który udał się ze swoim produktem do programu „Dragon stand” – odpowiednik polskiego „Kapitalny pomysł”. Niestety tam odrzucili jego idee i nie otrzymał dofinansowania. Wynalazca nie poddał się, wierzył w swój produkt i był pewny, że odniesie sukces. Tak też się stało. Optymistyczne podejście i własny wkład finansowy, umożliwiły spełnienie marzenia Shaun’a.  Sprzedaż szybko się zaczęła, wieść o produkcie rozprzestrzeniała się po świecie. I tak znalazła się na naszej stronie 😉

Szczotka jest dla każdego, zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Sprosta oczekiwaniom każdego. Nada się do rozczesywania mokrych, suchych, prostych, kręconych, krótkich i długich włosów. Będzie prawdziwym zbawieniem dla zniszczonych farbowaniem, niezdrowych i przedłóżonych włosów. A w ramach relaksu posłuży do masażu głowy.

Do wyboru mamy trzy wersje szczotki:

  1. Standardowa
  2. Kompaktowa z nakładką
  3. Dla dzieci w formie kwiatka z wbudowanym pojemniczkiem na gumki

 

Rezcenzja Tangle Teezer:

Jeżeli chcesz delikatnie, bez wysiłku  i w mgnieniu oka pozbyć się splątanych włosów to jest to szczotka dla Ciebie 😉

Enjoy

Kate.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.