‚Styled To Rock’ with Rihanna !!!

Rihanna została producentem i gwiazdą nowego modowego reality show „Styled to Rock”. Multi-platynowa artystka poprowadzi program, w którym 12 projektantów będzie walczyło o szanse ubrania jednych z najlepszych i najzdolniejszych gwiazd z branży rozrywki. Riri przy pomocy ekspertów ( Lysa Cooper – osobisty stylista Riri, Nicola Roberts- brytyjska piosenkarka i członkini zespołu Girls Aloud, Henry Holland – projektant mody, bloger ) wybierze zwycięzce, który zostanie projektantem gwiazd.

MENTORZY

Moda zawsze odgrywała ważną rolę w moim życiu i mojej karierze” – mówi Rihanna. „Jestem mega podekscytowana”.

Projektanci wykonali stroje dla : Kanye West, Rizzle Kicks, Pixie Lott, Little Mix, Katy B, Scissors Sisters, Cheryl Cole, Katy Perry, Tinchy Stryder!

PROJEKTANCI

„Rihanna jest pionierem, trendy i uosobieniem stylu. Ona ma potężny i unikalny punkt widzenia, wkracza w  każdy aspekt pop-kultury, mody i jest wiodącą siłą twórczą ” – powiedział Salaam Coleman Smith, prezes zarządu Media Style. ” Nowa współpraca z Rihanną będzie odkrywać konkursu mody, napędzając naszych widzów w nienasycony apetyt na wszystkie rzeczy związane ze stylem. ”

Premiera 10 odcinków, które ukarzą się w TV zaplnowana jest na rok 2013.

Jednak dla niecierpliwych mam dobrą wiadomość. Wszystkie odcinki możecie zobaczyć na youtube !!!

1 episode :

A to zwyciężczyni pierwszej edycji programu ‚Styled to rock’ –  Zainab Van Du!

Zainab

Strój zaprojektowany przez Zainab dla Rihanny !!!

Osobiście polecam ‚Styled to Rock’. Uważam, że osoby zainteresowane modą, projektowaniem ubrań, ale również Ci dla których jest to tylko forma rozrywki, znajdą w tym programie wskazówki i  mile spędzą czas, a przy okazji się czegoś nauczą 😉 Będzie to dla was 45 minut samych korzyści 😉

Enjoy !!!

Kate.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.