SIMPLE CP lookbook s/s 2013

Niedawno przedstawialiśmy słoneczną kampanię Simple CP z udziałem modelki Dagi Ziober. Dzisiaj prezentujemy lookbooka marki. W tej kolekcji retro powraca ze zdwojoną siła, w towarzystwie ultranowoczesnych rozwiązań!

Co Simple CP proponuje na ten sezon? Dla romantyczek – rozkloszowane sukienki koktajlowe pokryte kropkowanymi wzorami, rodem z lat 60 tych. Długie, wieczorowe suknie ozdobione różnokolorowymi motywami hippie. Nie zabrakło atrybutu looku pensjonarki, czyli święcącego triumfy w ostatnich sezonach kołnierzyka. Pojawiają się też długo wyczekiwane okulary przeciwsłoneczne.

Kolekcja obfituje również w bardzo praktyczne rozwiązania jakimi są kostiumy: wciąż w duchu sprzed czterech dekad, w różnych wariacjach kolorystycznych. Spodnie tracą na swej długości, nabierając mniej formalnego wyrazu, a góra i dół outfitu zawsze zgadzają się wzorem. Królują pastelowe kolory i błękit.

Simple CP prezentuje szeroki wachlarz swoich projektów, z nutą szaleństwa, ale wciąż w duchu minimalistycznym. Projektantka Lidia Kalita jak zwykle stanęła na wysokości zadania – oczarowuje szykownością i elegancją swojej kolekcji, do której inspiracje czerpała ze zdjęć amerykańskich elit w książce Susanny Salk „A Privileged Life”.

Pełen lookbook kolekcji simple wiosna lato 2013 w naszej galerii.

 

Marry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.