Nowy zapach od Elisabeth Arden

Najnowsza perfuma od Elisabeth Arden to zapach dla kobiety, która roztacza wokół siebie przyjemną aurę tajemnicy.. Co charakteryzuje UNTOLD? Z pewnością kobiecość, nowoczesność, zmysłowość ale przede wszystkim tajemniczość.

Clement Gavarry, kreator zapachu, powiedział o nim: „Chciałem, aby UNTOLD wyrażał harmonijną równowagę wielu różnych twarzy kobiety, co według mnie, stanowi źródło jej prawdziwego piękna. Czasem wyobrażam ją sobie śmiałą, a niekiedy romantyczną, ale zawsze jednakowo pewną siebie.”

UNTOLD jest to mieszanka aromatów owocowych takich jak m.in: gruszka i pączki czarnej porzeczki, aromatów gardenii i egipskiego jaśminu oraz głębokich i uwodzicielskich aromatów bazowych, w skład których wchodzi drzewo sandałowe, serce paczuli, bursztyn i piżmo.

Piękny flakon, o bardzo nietypowym kształcie, ukrywa w sobie tajemniczy i bardzo kobiecy zapach. Zapach, dzięki któremu staniemy się tajemnicze i z pewnością wzbudzimy zainteresowanie nie jednego mężczyzny. Perfuma jest mocna i wyrazista, a przecież takie kobiety cenią sobie najbardziej.  UNTOLD to promienny, kwiatowy wybuch, wraz z nutką tajemniczo uzależniającym ciepłem kobiecości, który zamknięty został w małej butelce. Jest jak piękna, wielofunkcyjna i nowoczesna kobieta, którą jesteś Ty sama!

 

Kolekcja Elizabeth Arden UNTOLD:

UNTOLD Woda Perfumowana Spray 30 ml 179,00

UNTOLD Woda Perfumowana Spray 50 ml 259,00

UNTOLD Woda Perfumowana Spray 100 ml 369,00

Przedstawiamy wam kilka zdjęć najnowszego zapachu od Elisabeth Arden UNTOLD.

Elizabeth_Arden_Untold_fragrance z15149734Q,Untold-Elisabeth-Arden  z15149749Q

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.