Najnowsze cudeńka od Nike.

Historia Air Maxów jest nam dobrze znana, po raz pierwszy a dokładnie w 1979 roku producent Nike zaprezentował nam technologię „Air Cushioning”. Z biegiem lat technologia szła do przodu a co za tym idzie została ona dużo bardziej ulepszona. Dzięki takim eksperymentom udało się zwiększyć pojemność poduszki, która zapewniała nam większy komfort oraz lepszą amortyzację. Następnie producent poszedł krok dalej i uwidocznił system poprzez usunięcie kawałków bocznej części podeszwy. I tak oto powstały doskonale nam znane buty o nazwie” Air Max”.

Jednak producent chciał osiągnąć coś więcej. Wraz z amerykańskimi projektantami stworzył Nike Air Max Lunar90. W efekcie ich prac powstały  nowe, o wiele lżejsze, wygodniejsze buty, które zapewniają nam komfort i wygodę. Doskonale wykonują  powierzone im zadania takie jak: bardzo dobra wentylacja oraz dostarczają nam większej swobody ruchu w czasie wykonywania ulubionego przez nas sportu.

Nike Air Max Lunar90 wykonane są z doskonale znanych nam systemów Air, które wykorzystują nowoczesna technologię amortyzacji. Widoczna podszewka gazowa oraz pianka, która umiejscowiona jest w podeszwie środkowej  oferuje nam odrobinę lekkości, komfortu z użytkowania, jak i efektownie oddaje energię po uderzeniu stopą w podłoże. Sprawia wrażenie że unosimy się w powietrzu. Fajnym pomysłem jest również usprawnienie ruchu w bezszwowej cholewce.  Nike Air Max są doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę, swobodę ruchu oraz precyzję z jaką zostały wykonane buty. Świetnie sprawdzą się w ciężkich warunkach, którym zostają poddawane. Zapewniają nam zupełnie inny rodzaj komfortu, a co za tym idzie satysfakcję użytkownika.  Buty wyróżniają się bardzo stylowym wyglądem. Dobrze sprawdzą się jako buty do biegania, trenowania czy do wykonywania  innych czynności.

Nike Air max Lunar 90 dostępne są  na stronie producenta już od 3 stycznia 2014 roku . Tak więc gorąco zachęcamy do obejrzenia oferty jaką przedstawia nam Nike. Ceny takich butów to koszt w granicach od  119 do 450 złotych.

Poniżej prezentujemy wam kilka zdjęć najnowszych cudeniek od Nike 🙂

Sp14_NSW_AM90_LNR_OG_M_BkRd_3Q_V3_large Sp14_NSW_AM90_LNR_OG_M_BkRd_P_V3_large Sp14_NSW_AM90_LNR_OG_M_BkRd_SU_V2(1)_large Sp14_NSW_AM90_LNR_OG_W_PkWt_3Q_V1_large Sp14_NSW_AM90_LNR_OG_W_PkWt_P_V1(1)_large Sp14_NSW_AM90_LNR_OG_W_PkWt_SU_V2_large Sp14_NSW_AM90_M_Heel_gry_red_V2_large Sp14_NSW_AM90_W_Heel_wht_pnk_V2_large

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.