Najgorzej ubrane polskie gwiazdy 2012 roku

Z racji tego, iż rok 2012 zbliża się ku końcowi wielkimi krokami (udało nam się nawet przeżyć kolejny koniec świata 😀 ) i jest to czas podsumowań, postanowiłyśmy przeprowadzić przegląd kreacji i strojów różnych gwiazd, zwracając szczególną uwagę na najgorsze ubrania gwiazd tego roku. Naszego uznania nie zdobyły niestety Edyta Górniak, która figuruje na czele listy, stylem i szykiem nie popisały się również Iwona Węgrowska, Natasza Urbańska, czy Agnieszka Włodarczyk (ciało astralne :D)  oraz kilka innych gwiazd polskiego show biznesu. Oto co udało nam się ustalić:

1. Edyta Górniak – nastroszona fryzura, makijaż typu ‚pokahontaz’ i za krótka spódniczka…jedyne, na co można zwrócić uwagę to żółte, neonowe paznokcie, niezwykle modne w tym sezonie, niestety paznokcie to nie wszystko.

 

2. Iwona Węgrowska – pomijając botoksowe usta i blond platynę na głowie nic nie rzuca się w oczy. O stylizacji chyba nie można za wiele powiedzieć …zero pozytywów.

 

3. Natasza Urbańska – ‚zaprojektowane’ przez nią kreacje zbyt często przypominają ubrania znanych, światowych marek. Srebrne włosy, teatralne kreacje, może Natasza pomyliła wieszaki i zamiast kreacji wieczorowej założyła kostium teatralny?

 

4. Agnieszka Włodarczyk – ‚ciało astralne’ miało błyszczeć przy Mikołaju Krawczyku, niestety efekt jest marny. Kreacje przypominają ubiór ekskluzywnej pani do towarzystwa  niż gwiazdy ekranu. Na Nowy Rok życzymy Pani Agnieszce mniej solarium, mniej ciała, więcej klasy i odrobiny gustu.

 

5. Maryla Rodowicz –  dla piosenkarki cały świat to scena, a ubrania to raczej przebrania. Kolorowe włosy, łachmany dzikusa, cygańskie spódnice, może Maryla powinna postawić na coś bardziej ponadczasowego i klasycznego, jak na kobietę i artystkę w jej wieku przystało. Mamy nadzieję na objawienie w 2013 roku.

 

Gwiazdom życzymy, aby w nadchodzącym nowym roku zaskoczyły nas zmianą swojego stylu i odrobiną dobrego smaku. Trzymamy kciuki.

Marry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.