MŁODE TALENTY : Aleksandra Kocierz – photographer

W dzisiejszym świecie istnieje wiele zdolnych ludzi, ale tylko nielicznym udaje się wybić i w nim zaistnieć. Możliwe jest to dzięki ich ciężkiej pracy, poświeceniom oraz nieustannemu dążeniu do celu, mimo przeciwności losu. Zdarzają się tacy, którym wystarczy trochę szczęścia, aby wyjść przed szereg szarego społeczeństwa. Jednak nie można opierać się tylko na nim, gdyż jak powszechnie wiadomo nie da się osiągnąć długoterminowych celów bez wysiłku, zaangażowania oraz wyrzeczeń.

Ważne jest to, żeby mieć pasję. Małą czy wielką, to nieistotne. Jeżeli ktoś ją posiada to już połowa sukcesu. Musi ja tylko pielęgnować, rozwijać i nie pozwolić aby ktoś przekonał go, że jest  to tylko strata czasu.  W wielu przypadkach nie jest to takie proste i mnóstwo ludzi rezygnuje z niej na rzecz czegoś co jest bardziej „pewne” i jest w stanie zagwarantować mu godziwą przyszłość. Jednak czym byłby świat bez tej garstki ludzi, którzy się nie poddają i walczą o to co sprawia, że ich serce i dusza wypełnione są radością? Są potrzebni nam wszystkim bo, bez nich nie zdawalibyśmy sobie sprawy jak ważne  jest to aby poświęcić się czemuś całym sobą i w ten sposób doświadczyć pełni szczęścia.

Jedną z takich zdolnych osób jest Aleksandra Kocierz, której pasją jest fotografia. Jest dobrym przykładem na to, że angażując się i wkładając w coś całe serce,  można osiągnąć swój cel i spełnić marzenia. Obecnie Ola zajmuję się fotografowaniem profesjonalnych modelek w fachowych studiach fotograficznych. Jednak swoją przygodę z obiektywem rozpoczęła od robienia zdjęć koleżankom, następnie ich znajomym, aż dzięki swojemu zaangażowaniu i ambicji dziś może pochwalić się własnymi, profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi. Młoda dziewczyna, bo ma zaledwie 18 lat i już sporo zdobytego doświadczenia, podróżuje po całej Polsce, robiąc to co lubi. Czego nie udaję się osiągnąć wielu ludziom przez całe życie. Miejmy nadzieję, że nigdy nie zrezygnuje ze swojej pasji, a co więcej będzie ją rozwijała w wielu kierunkach. Dzisiaj jestem w stanie powiedzieć, że każdy z nastawieniem i zapałem  takim jak ma ta dziewczyna, może osiągnąć każdy cel i spełnić swoje marzenia.

A oto wybrane prace Aleksandry Kocierz:

Model: Ola Talarczyk

Hair: Julia Nowak

Make-up: Magdalena Greinert / funpage: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA?fref=ts

Style: Jaga Drzewiecka  /  funpage: https://www.facebook.com/pages/Jaga-Drzewiecka/170363036448306?fref=ts

Model: Karolina Pośpiech

Hair/Make-up: Ewa Sawczyn / funpage:  https://www.facebook.com/BellisEwaSawczyn?fref=ts

Style: Jaga Drzewiecka / funpage: https://www.facebook.com/pages/Jaga-Drzewiecka/170363036448306?fref=ts

Model: Maja Suchecka

Hair: Julia Nowak

Make-up: Magdalena Greinert / funpage: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA?fref=ts

Style: Jaga Drzewiecka / funpage: https://www.facebook.com/pages/Jaga-Drzewiecka/170363036448306?fref=ts

Przedstawione powyżej prace, to zaledwie szczypta tego co jest nam w stanie zaprezentować ta kreatywna dziewczyna. Resztę mozecie zobaczyć na funpagu: https://www.facebook.com/#!/AleksandraKocierzPhoto?fref=ts . Jeżeli jesteście zainteresowani profesjonalną sesją zdjęciową, to polecam skontaktować się i umówić z Olą. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni i kto wie może podejmiecie się modelingu!

Serdecznie polecam!

A Wy co sądzicie o twórczości Oli?

Enjoy

Kate.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.