Karnawałowe propozycje Macieja ZIENIA.

Karnawał trwa, a my prezentujemy Wam propozycje Macieja Zienia na  ten szalony okres! Skórzane sukienki w różnych kolorach, od nude przez burgund do głębokiej czerni, frędzle, błyszczące kamienie, a dla równowagi romantyczne kreacje z półprzezroczystego, fantazyjnie ułożonego materiału. To co rzuca się w oczy w tych projektach to geometryczne cieńcia i surowe formy.

Sam projektant zauważa, że wbrew pozorom są to bardzo uniwersalne stroje:

To nie są sukienki na jeden raz. Chociaż są kompletnym strojem, można dowolnie zmieniać ich charakter dzięki dodatkom. Skórzana sukienka sprawdza się na co dzień, a wystarczy dodać trochę błyszczącej biżuterii czy wieczorową torebkę, aby zmienić ją w kreację na Sylwestra czy karnawał.

Wyżej wymienioną wieczorową torebką może być cacko od  paryskiej projektantki Marjorie Renner, która była gościem specjalnym na tym kameralnym pokazie. Jej torebki wieczorowe wkrótce będą dostępne w butikach projektanta obok designerskiej biżuterii marki Josh i limitowanej edycji butów Buffalo z wykończeniem w kryształach Swarovskiego według projektu Zieńa.

A wam jak podobają się te propozycje? Myślicie ze sprawdza się również na co dzień?

Annie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.