ESTÉE LAUDER makijaż na wiosnę 2013

W nadchodzącym sezonie w makijażu wciąż królują kolory.  Może nie są tak  intensywne, lecz co najważniejsze – wciąż seksowne!

Co więc proponuje Estée Lauder na wiosnę? Kolekcja  została stworzona w bardzo specyficznym nastroju – bardzo pastelowym i niegrzecznym. Kosmetyki „Pretty Naughty” mają za zadanie w delikatny sposób stworzyć seksowny look, dodać kobiecie seksapil.  Pomadki Pure Color Sheer Matte, dostępne w 4 odcieniach są kombinacją szminki i ołówka, która może służyć również jako baza naszego makijażu. Cienie do powiek Pure Color  w pięciu odcieniach oraz pigmentowy eyeliner  Kajal EyeLiner Duo Dual Eye Pencil nadają spojrzeniu nieco bardziej niegrzeczny charakter. W kolekcji znajdziemy również puder Pure Color Illumination Powder Gelée Blush in Tease, który zawiera w sobie także róż. To połączenie to świeży i słodki look z dodatkiem blasku i odrobiny koloru.

Dyrektor kreatywny ds. make-up’u Estée Lauder, Tom Pechaux był twórcą makijażu na wiosennych pokazach Derek Lam i Anthony  Vaccarello. Make-up jaki stworzył na bazie nowej kolekcji, był bardzo kobiecy i dyskretny. Seksowny look znów staje na podium!

Twarzą nowej kampanii Estée Lauder została śliczną francuska modelka Constance Jablonski. Kolekcja jest limitowana i będzie można kupić ją jedynie za pośrednictwem strony internetowej EsteeLauder.com na początku 2014 roku.

Marry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.