EMU AUSTRALIA – mocne kolory w zimowej kolekcji

Butów Emu Australia nie trzeba nikomu przedstawiać. Futrzane obuwie, które przypomina śniegowce czy łapę wielkiego zwierzaka, podbiły ulicę kilka sezonów temu. Kiedyś kojarzone wyłącznie z australijskimi surferami dziś noszą największe miłośniczki mody.

Jak z każdymi kontrowersyjnym projektem bywa, Emu Australia mają swoich zagorzałych fanów i przeciwników ( Ci drudzy zapewne nigdy nie mieli przyjemności założyć tego miękkiego, ciepłego buta i wyjść na duży mróz; nie musimy także przypominać, że EMU można również nosić latem, gdyż nie przepuszczają ciepła i stopa odczuwa chłodny klimat)  Tych pierwszych z kolei z pewnością ucieszy informacja o nowej palecie barw ich ulubionych butów.

W zimowej kolekcji obuwia EMU Australia znalazły się egzemplarze w intensywnym fiolecie, malinie i modnym kobalcie. Poza mocnymi kolorami w najnowszej linii marki obecne są kolory bardziej stonowane, wśród nich odcienie brązów – czekoladowy, grzybowy, kasztanowy;ciemnopopielaty i klasyczny czarny.

Linia butów EMU Australia to pięć różnych fasonów – krótkie sięgające za kostkę Stinger Mini, Stinger Lo, Stinger Hi, typ Alba z przeszyciem z tyłu cholewy i kapcie Jolie.

A Wam podoba się EMU?

EMU AUSTRALIA

EMU AUSTRALIA

EMU AUSTRALIA EMU AUSTRALIA

EMU AUSTRALIA

EMU AUSTRALIA Marry .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.