Elegancja w stylu gypsy – wielki powrót

Cygańskie klimaty mają swój wielki come back!

Cygańskie kwiaty i hafty powracają do łask. Elegancja w tym stylu już od jakiegoś czasu powróciła na wybiegi u takich projektantów jak: Gucci, Dolce&Gabbana i Salvatore Ferragamo.

Teraz jest dostępna dla każdej z nas w naszych sieciówkach.  Znajdziemy w nich popularne dla trendu szyfonowe bluzki, aksamitne blezery, wzorzyste spódnice i frędzle.

Wśród kolorów oczywiście dominuje czerń zestawiona z fioletem, stonowana czerwienią, purpurą i złotem.

Mówiąc o cygańskich stylizacjach nie możemy zapomnieć również o Robercie Kupiszu, którego ostatnia kolekcja nawiązywała do cygańskiego wesela. Więcej znajdziecie w naszym poście http://www.strojnisia.com/gelem-pokaz-roberta-kupisza-na-jesienzime-20132014/ . Pokaz Kupisza to jednak nie tylko ubrania, ale także fryzury, które powstały dzięki współpracy z kultową brytyjską marką do stylizacji i pielęgnacji włosów Toni&Guy. Burza cygańskich fal o obłędnym połysku jak również modele odznaczali się specyficznymi dla cygańskiego stylu fryzurami. Fryzury modelek podczas pokazu nawiązywały do idei ‚total look’, kreaowanej przez markę: efektowne fale idealnie współgrały z oryginalnymi „cygańskimi” propozycjami projektanta.

O marce TONI&GUY więcej w kolejnym poście.  Zapraszamy.

Jak Wam się podoba powrót ulubionego trendu bohemy? Macie zamiar włączyć go do swojej garderoby?

 

 A oto stylizacje fryzur, zaprezentowane na pokazie GELEM Roberta Kupisza.


Marry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.