Cara Delevingne dla ‚W’

Dzisiaj mamy dla Was kolejna odsłonę jednej z najbardziej wziętych modelek sezonu. Cara Delevingne uznana najlepszą brytyjską modelkę roku wystąpiła już m.in. w kampanii Reserved, Zara TRF, DKNY. Tym razem w stylizacjach Edwarda Enninful na zdjęciach wykonanych przez Mikaela Janssona możemy zobaczyć ją w magazynie ‚W’ w sesji ‚Heavenly Creature‚.

Znana z nonszalancji i grungowego stylu Cara wciela się w nazbyt poważną i zamyśloną, młodą kobietę z wyższych sfer. Platynowa perułka i perfekcyjny makijaż dopełniają look. Makijażyści zrezygnowali nawet z charakterystycznego elementu wizerunku modelki, jej grubych,mocno podkreślonych brwi. Zwykle zabawna i tryskająca energia modelka z pełną powagą i tajemniczością prezentuje najnowsze kreacje takich domów mody jak Prada, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Chanel, Marc Jacobs, Oscar de la Renta, Dior, Valentino, Burberry, Balenciaga i Givenchy. Sycylijskie Palazzo Biscari, wyraziste zdjęcia, perfekcyjne stylizacje i nowa odsłona Cary idealnie ze sobą współpracują.

A Wam jak podoba się ta sesja? Wolicie Carę w jej bardziej naturalnym wydaniu?

 

Annie.

Zapraszamy na naszego facebooka: http://www.facebook.com/pages/strojnisiacom/168921156565596?fref=ts

oraz instagram: http://instagram.com/strojnisiacom

* Wasz mail po dodaniu komentarza nie będzie widoczny na stronie, otrzymacie na niego informacje o zatwierdzeniu komentarza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.