C-Thru Coral Dream

Nowość od września czyli C-Thru Coral Dream. Zapach optymistyczny, który przywołuje nam w pamięci dopiero co zakończone wakacje lub… pozytywnie nastrajający do egzotycznych podróży, o których często marzymy jesienią.

Nowy zapach w asortymencie marki, której opakowania oraz logo również zostały odświeżone, nawiązuje do aktualnych trendów w modzie jak i w świecie zapachów. Bazuje ona na koncepcji egzotyki oraz wakacyjnych tropików. Motywy rafy koralowej na opakowaniu idealnie współgrają z nazwą linii oraz stworzonym zapachem przez markę

C-Thru.. Kolekcja zapachów C-Thru charakteryzuje się tym, że w swojej ofercie posiada bardzo ładne opakowania, które zwracają uwagę na produkt i zachęcają nas do jej kupna. Podobnie jest również z nową wodą Coral Dream. Kuleczki w buteleczce, które zabawnie brzęczą przywodzą na myśl dźwięk biżuterii, o której marzy każda kobieta.

Flakon perfum swoim wyglądem powinien sprawiać każdej kobiecie odrobinę przyjemności. Jest on niewielki oraz bardzo poręczny co ułatwia z niego korzystanie. Skropione nimi szale, kapelusze czy ubrania unoszą wokół kobiety delikatny aromat, który utrzymuje się przez dłuższy czas. Woda C-Thru od pierwszego wejrzenia zachwyca swoim wyglądem. Z pewnością można powiedzieć, że zapach jest bardzo oryginalny oraz nadaje się dla każdej kobiety w różnym wieku czy to nastolatka, czy kobieta w dojrzałym wieku. Idealny jest na co dzień, jak i na wieczorne spotkania.

Zapach otwiera owocowa nuta głowy składająca się z bylicy, pieprzu i jałowca. Akord serca to harmonia róży oraz fiołka. Całość dopełnia baza złożona z drzewa sandałowego, drewna, bursztynu i wanilii.

Kobiecy, kwiatowo – owocowy zapach, odzwierciedlający elegancję oraz egzotyczną zmysłowość to zapach stworzony dla młodych kobiet, które czerpią radość z życia oraz lubią podążać za aktualnymi trendami. Doskonały prezent dla każdej kobiety pod choinkę, z pewnością każda z nas byłaby zachwycona takim upominkiem.

 

W skład tej linii wchodzą:

  • woda toaletowa 30 ml, cena ok. 36 zł
  • woda toaletowa 50 ml, cena ok. 50 zł
  • dezodorant Natural Spray 75 ml, cena ok. 21 zł
  • dezodorant 150 ml, cena ok. 12 zł
  • żel pod prysznic 250 ml, cena ok. 7zł

 

Poniżej przedstawiamy wam kolekcję nowej linii C-Thru Coral Dream.

C-THRU Coral Dream_Deo spray_new C-THRU Coral Dream_EDT 50ml C-THRU Coral Dream_EDT 50ml_opakowanie C-THRU Coral Dream_Natural spray C-THRU Coral Dream_Zel pod prysznic

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.